тепловер чернівці
dealer_tel +38 (0372) 90-29-27
dealer_tel +38 (050) 338-29-27
dealer_tel +38 (050) 434-29-27
dealer_mail teploverbukovina@gmail.com
Ековата Чернівці

ЩО ТАКЕ ТЕПЛОВЕР?

Теплоізоляційні матеріали Тепловер - це сухі будівельні суміші, виготовлені на основі екологічно чистих мінералів вермікуліту та перліту.

Детальніше

ЩО ТАКЕ ЕКОВАТА?

Ековата – це комплексний екологічно чистий та відносно не дорогий будівельний матеріал, що сприяє тепло- та звукоізоляції.

Детальніше

Компанія «Тепловер Буковина» Чернівці придбала штукатурну станцію m-tec duomix plus

Якісне перемішування і можливість застосовувати різний матеріал — ось властивості, які відрізняють штукатурну станцію m-tec duomix plus від всіх інших станцій, представлених не лише в Україні, але і у всьому світі. Причини, що дозволяють говорити, що штукатурна станція m-tec duomix plus найкраща серед штукатурного обладнання наступні: дворазове перемішування і запатентований принцип приготування розчину з суміші — ось комбінація якостей, які відсутні у будь-якого іншого насоса змішувача на ринку.

Зазначені особливості дозволяють готувати в штукатурної машині m-tec duomix plus розчини найкращої якості і однорідної консистенції, в тому числі при змішуванні важких сумішей, наприклад, шпаклювальних, вогнезахисних, гідроізоляційних і т.д.

Висока якість приготованого розчину впливає не тільки на висоту і дальність подачі, але і на ресурс витратних частин, який у штукатурної станції m-tec duomix plus, приблизно, в два-три рази вище, ніж у штукатурних станцій з одноразовим перемішуванням.

Області застосування штукатурної станції m-tec duomix plus безмежні. Крім функції змішувального розчинонасоса (штукатурна станція), m-tec duomix plus може бути використаний і як растворосмеситель безперервної дії (приготування розчинів), і як растворонасос для нанесення на поверхню готових пастоподібних розчинів.

Штукатурну станцію m-tec duomix plus можна використовувати для штукатурення стель і стін, виконання робіт із влаштування підлог, шпаклювання, вогнезахисту, гідроізоляції, а також для приготування кладок розчинів, клейових складів і т.д.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Продуктивність, л / хв: 5-60
Висота подачі, м: до 30
Дальність подачі, м: до 60
Давление раствора, бар:  до 30
Потужність  
     горизонтальний привід, кВт: 3,0
     вертикальний привід, кВт: 5,5
     компресор, кВт: 0,9
     водний насос, кВт: 0,3
Підключення до електромережі: 400В, 50 Гц, 3ph
Габаритні розміри, мм (ДхШхВ): ок. 1350х640х1390
Вага, кг: ок. 250
Ми будемо раді відповісти на всі Ваші запитання по телефону: +38 (050) 434-29-27