тепловер чернівці
dealer_tel +38 (0372) 90-29-27
dealer_tel +38 (050) 338-29-27
dealer_tel +38 (050) 434-29-27
dealer_mail teploverbukovina@gmail.com
Ековата Чернівці

ЩО ТАКЕ ТЕПЛОВЕР?

Теплоізоляційні матеріали Тепловер - це сухі будівельні суміші, виготовлені на основі екологічно чистих мінералів вермікуліту та перліту.

Детальніше

ЩО ТАКЕ ЕКОВАТА?

Ековата – це комплексний екологічно чистий та відносно не дорогий будівельний матеріал, що сприяє тепло- та звукоізоляції.

Детальніше

logo_uv

ППФ «Тепловер Буковина» – це Чернівецка фірма, що займається реалізацією екологічно чистих, вогнестійких утеплюючих матеріалів, будівельних сумішей, а також теплоізоляційних матеріалів на основі вермікуліту та перліту. Ми працюємо офіційними ексклюзивними представниками ТОВ «Науково-виробничого підприємства «УкрВермікуліт», яке розробляє різноманітні методи утеплення для енергетичної галузі.

Вперше продукція  ТМ «Тепловер» з’явилася на українському ринку і в Чернівцях у 2008 році. Сьогодні дилерська мережа компанії охопила вже не тільки всю Україну, але і Англію, Ірландію, Прибалтику, Польщу, Чехію, Молдову та Росію.

У Чернівецькій області та в місті Чернівці наша фірма «Тепловер Буковина» займає лідируючи позиції з продажу екологічно чистих теплоізоляційних матеріалів і пропонує споживачам якісні сухі будівельні суміші та сучасний утеплювач європейського стандарта для  будь-яких порожнин –  «Ековата».

Серед утеплюючих сумішей ТМ «Тепловер» у Чернівцях найбільшим попитом користуються:

  • фірмові теплоізоляційні штукатурки «Тепловер Light»,«Тепловер Standard», «Lime», «Оптіма»- на основі цементно-вапняного зв’язуючого, армуючого додатку та спіненого вермікуліту і перліту. Вони ідеально підходять для теплоізоляції стін, фасадів, відкосів та утеплення будинку в цілому;
  • суміш «Тепловер Набриск» є невід’ємною складовою для теплоізоляційної (теплої) штукатурки. Вона є найкращим адгезивним матеріалом серед аналогів;
  • «Тепловер Шпаклівка» має не тільки естетичні властивості, а є ще ефективним вирівнювачем та армуючим прошарком для теплоізоляції;
  • «Тепловер Стяжка» є ідеальним матеріалом для утеплення підлоги, горища. Така суміш також створена на основі вермікуліту та перліту. Вона екологічна та має вирівнюючи властивості на горизонтальних поверхнях.

 

З появою в нашому асортименті унікального тепло- і шумоізоляційного матеріалу «Ековата» питання: «Чим утеплити будинок?» – у багатьох покупців міста Чернівці та області взагалі зникло. Бо «Ековата» є не тільки екологічно чистим утеплюючим матеріалом, але і в рази дешевшим за конкурентів. Вона складається на 80% з вторинної целюлози (подрібненого паперу), та 20% – боромістких мінералів і нелетких антипіренів, завдяки чому утеплювач «Ековата» не горить, не дає усадки і не приваблює шкідників на протязі всієї експлуотації. «Ековата» ідеально підходить для утеплення даху, мансарди, взагалі любої порожнини, тощо. Також її часто використовують для утеплення горищного перекриття.

Важливі досягнення!

Процес виробництва на ТОВ «Науково-виробничого підприємства «УкрВермікуліт» повністю автоматизований, завдяки чому зникає людський фактор, який може вплинути на рівень якості продукту. Саме тому теплоізоляційні матеріали ТМ «Тепловер» користуються великим попитом. Належним підтвердженням тому є тисячі позитивних відгуків від наших клієнтів, а також лист подяки про відсутність претензій від мережі будівельних гіпермаркетів «Епіцентр К».

Ми будемо раді відповісти на всі Ваші запитання по телефону: +38 (050) 434-29-27